O Nas

Sklep internetowy Modarium.pl to oferta markowych produktów pochodzących bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów.  

Dlaczego akcesoria? Hołdujemy przekonaniu, że umiejętnie dobrane dodatki są tym dla wyglądu, czym przyprawy dla potraw. I rzeczywiście tak jest – to dodatki, bardziej niż sam strój, kreują styl.  

Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując niszowe, oryginalne, nieszablonowe i niebanalne produkty. Jesteśmy nastawieni na wymagającego odbiorcę i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z Was.  

Ponieważ nadal chcemy się doskonalić, jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie i opinie pod adresem modarium@modarium.pl.

Dlaczego warto kupować w Modarium.pl?

 • Sprzedajemy produkty, które faktycznie posiadamy w naszym magazynie. Zatem to co widzisz na stronie sklepu na pewno mamy i wyślemy do Ciebie najpóźniej następnego dnia roboczego!
 • Wydając na zakupy 99 zł możesz skorzystać z darmowej dostawy!
 • Nietrafiony rozmiar lub kolor? Na zwrot masz 30 dni!
 • Dzięki RABATOM PROGOWYM otrzymujesz dodatkowe zniżki (im więcej wydasz tym większy rabat otrzymasz)!
 • Za dokonane zakupy otrzymujesz punkty w ramach Programu Lojalnościowego, dzięki którym możesz obniżyć wartość kolejnych zakupów!
 • Wszystkie strony Modarium.pl zostały zabezpieczone certyfikatem bezpieczeństwa SSL, zatem Twoje dane są odpowiednio chronione.

Statystyki potwierdzające najwyższe standardy obowiązujące w Modarium.pl* 

 • prawie 100% zamówień zrealizowanych najpóźniej następnego dnia roboczego, a wiele udaje się wysłać w dniu złożenia zamówienia :-)
 • brak zwrotów w 2019 roku! To potwierdza, że towary oferowane w naszym sklepie w 100% spełniają oczekiwania Klientów:-)
 • maksymalna ocena (*****) dla Modarium.pl przyznana przez użytkowników Ceneo.pl :-)

  *Dane za okres 01.2019 - 10.2019 r.

   

      DANE FIRMY ORAZ ADRES DO KORESPONDENCJI  

      Modarium.pl Piotr Pocha
      ul. Wiejska 41
      43-424 Drogomyśl
      tel: 734 840 470

     

      NIP: 5482655155
      REGON: 363037022
      Nr Konta: 91 1050 1083 1000 0092 1897 7578
      Nazwa Banku: ING Bank Śląski

  Sprzedawca jest zwolniony podmiotowo z podatku od towarów i usług.

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel